Apple İphone marka telefonlarda tüm modeller  ekran yapısı bakımından  farklı katmanlardan oluşmaktadır. Bunlar ön cam, dokunma paneli ve lcd ekrandır. Bu katmanların hepsi için ekran veya cam değişimi sırasında farklı yöntemler ve onarım türleri uygulanır. Ekran kırılması ve cam kırılması arasında bariz farklar olsa da kullanıcılar bazen bunun ayrımını yapamayabilir.

Ön cam kırıldığında görüntü almada sıkıntı yaşamazsınız. Dokunmatik özelliği çalışmaktadır. Kırılan sadece üstteki cam kısmıdır. Telefonun ekranına bir şey olmamıştır. Ekran kırılmasına karşı daha az maliyetlidir. Asıl pahalı olan ekranın kırılmasıdır.

Ekran kırıldığında dokunmatik çalışmayabilir. Telefondan görüntü almanız zorlaşır veya hiç alamazsınız. Bu yüzden ekran değişimi şart olur. Ancak, piyasada orijinal ekran bulmanız zordur.

Apple İphone Ekran değişimi ve Apple İphone cam  değişimi uzman Apple teknikerlerimiz tarafından en uygun fiyata ve garantili olarak yapılmaktadır. Apple İphone Ekran değişimi ve Apple İphone cam  değişimi sırasında en kaliteli malzemeler kullanılır ve telefonunuzun hafızasında herhangi bir silinme veya kaybolma yaşanmaz. Apple İphone Ekran değişimi ve Apple İphone cam  değişimi ardından telefonunuz tüm kontrolleri ekibimizce yapıldıktan sonra en kısa sürede size teslim edilir. Siz de inceleyip telefonunuzun düzeldiğini kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Apple İphone Ekran değişimi ve Apple İphone cam  değişimi hizmetlerimiz garantilidir. Dolayısıyla bir sorun yaşadığınızda bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bize sormadan ve danışmadan Apple İphone Ekran değişimi ve Apple İphone cam  değişimi yaptırmayın. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız size kapılarımız daima açık.