shutterstock 622207235 - Cam Değişimi

Ön Cam Değişimi

Hızlı Onarım| Test ve Geri Bildirim | Hızlı Geri Dönüş

Cam kırıldığında dokunmatikte kırılır bazen kırıldığında çalışabilir bazen çalışmadığı durumlar olabilir. Dokunmatik cam kırıldığında ekranımıza net görüntü gelir sadece dokunmatik cam işlemini yitirebilir ya da hiçbir şekilde algılamaz. Cam kırıldığından çalışabilir istisnalari vardır cam parçaları elimizi kesebilir elimize batabilir veya canımızı yakabilir. Çatlaklar zamanla büyümeye devam ederek zamanla içine toz dolabilir. Bu gibi durumlarda ön cam değişimi dokunmatik cam değişmesi gerekir. Bu sorunlar için servisimizde fabrikasyon işlemler yapılarak ilk günkü halinde sağlıklı ön cam değişimi yapılmaktadır. Bu işlemleri yaparken iç ekranınızda herhangi bir renk değişimi yaşanmamaktadır. Cam Değişim işlemlerimiz servisimiz tarafından garantilidir.

Cam değişiminden sonra servisimiz tarafından garanti verilmekte olup sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Cam değişimi ve ekran değişimi gibi şikayetlerde cihazınızdaki veriler silinmemektedir. Müşteri mennuniyeti en önemli prensibimizdir.

Get a Free Quote
Iphone 5S ekran değişimi için gönderdim.Kısa sürede tamir edilip hızlı bir şekilde elime ulaştı.Gerekli ilgi ve alakanız için teşekkür ederim. Tavsiye ederim.
omer 150x150 - Cam Değişimi

Ömer Adalıoğlu

Tekniker
Hor kullandığım samsung note3 telefonumu ayağa kaldırdığınız için teşekkür ederim
ahmet keles 150x150 - Cam Değişimi

Ahmet Keleş

Esnaf