Hakkımızda

Biz Kimiz ?

10 yıldır Gsm Sektöründe tecrübeli teknisyenlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin cep telefonu tamiri, akıllı telefon tamiri, ipad ve tablet tamirlerini yapmaktayız. Teknisyenlerimiz, mobil cihazları tamir etme, arızaları belirleme ve yazılım yükseltme yazılım düşürme gibi konularda tecrübelidir. Verimli profesyonel onarımlar için kendimizle gurur duyuyoruz. Ofisimizde cep telefonları ve akıllı telefonlar hakkında bilgi bulacağınız gibi aynı gün onarım hizmeti vermekteyiz.

Apple, İphone, samsung, Xiaomi, Lg, Huawei, General Mobile, Asus vb. akıllı telefonlarının onarımları servisimizde yapılmaktadır. Cam değişimi, ekran değişimi, arka kapak değişimi, batarya değişimi, anakart değişimi, şarj soketi onarımı, kasa değişimi yapılmaktadır. Sıvı teması veya sıvı hasarlı telefonlarınızı tamir ediyoruz.

Çok geniş bilgiye sahibiz ve hiçbir sorunu çözemezsek ve cihaz arıza tespitinden ücret talep etmiyoruz. Yapılan tüm onarımlar tarafımızdan 30 gün parça garantilidir. Garanti şartlarımız tarafımızdan tarafından değişiklik gösterebilir. Kirpitel bir ovato teknik markasıdır.

Tüm marka ve modeller

Cep telefonunuzu en hızlı şekilde tamir ediyoruz

Tüm Tamir Hizmetlerinde 30 Gün Parça Garantisi

Ücretsiz Arıza Tespiti

Kirpi Tel Olarak sizlere ümraniye istanbulda hizmet vermekteyiz.

Call Now Button