Xiaomi Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Xiaomi marka telefonuzunun ekran kırıldığınında servisimizde orijinal ekran değişimi yaptırarak ilk günkü haliyle kullanabilirsiniz. Ekran değişimlerimiz kırılmalara haricinde garantilidir. Model fark etmez parça varsa elimizde yarım saat içerisinde onarım yapılmaktadır. Xiaomi markasının bütün modellerin ekran değişim fiyatları ürünlerin hemen altında olup detaylı ürün içeriklerini inceleyebilirsiniz.

MODELEKRAN DEĞİŞİM FİYATI
Xiaomi Mi 4200 TL
Xiaomi Mi 4C200 TL
Xiaomi Mi 5200 TL
Xiaomi Mi 5c200 TL
Xiaomi Mi 5s250 TL
Xiaomi Mi 5plus250 TL
Xiaomi Mi 5splus350 TL
Xiaomi Mi 5x250 TL
Xiaomi Mi 5pro250 TL
Xiaomi Mi A1220 TL
Xiaomi Mi A2250 TL
Xiaomi Mi A2 Lite250 TL
Xiaomi Mi Max250 TL
Xiaomi Mi Max2300 TL
Xiaomi Mi Mix350 TL
Xiaomi Mi Mix2400 TL
Xiaomi Mi Note250 TL
Xiaomi Mi Note2250 TL
Xiaomi Mi Note2 Pro350 TL
Xiaomi Mi Note3400 TL
Xiaomi Mi Note4250 TL
Xiaomi Mi Note4x250 TL
Xiaomi Mi Pro350 TL
Xiaomi Mi 4a250 TL
Xiaomi Mi 4x250 TL
Xiaomi Mi 6400 TL
Xiaomi Mi 6Pro300 TL
Xiaomi Mi 8550 TL
Xiaomi Mi 8Se800 TL
Xiaomi Mi 91200 TL
Xiaomi Mi 5 Plus300 TL

Servisimizde Hizmet Verdiğimiz  İşlemler

  1. Ön cam değişimi
  2. Ekran değişimi
  3. Pil değişimi
  4. Kasa değişimi
  5. Ana kart değişimi
  6. Ana kart tamiri
  7. Şarj soketi değişimi
  8. Kulaklık,hoparlör,mikrofon değişimi
  9. Yazılım

Xiaomi Ekran Değişimi Whatshapp Destek Hattı

Ekran değişimi sonrasında verilerim silinir mi?

Xiaomi Ekran değişimi sonrasında cep telefonunuzda bulunan uygulamalarınız ve hiçbir veriniz silinmez. Ekran sadece görüntü kaynaklı bir çıkış aracı olduğundan dolayı verilerinizde hiçbir kaybolma veya değişiklik olmayacaktır.

Ekran Değişimi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Komple ekran ve cam değişiminin farkları nelerdir?

Komple ekran değişiminden kasıt ekranın üst cami ve dokunmatik panelinin komple olarak değişmesidir, tüm yetkili servisler ekran sorunlarda sadece komple ekran değişimi sağlar çünkü üst cam değişimi veya dokunmatik panel değişimi gerek işçilikten kaynaklanacak sorunlar gerekse de ekranın yapısından dolayı ilerleyen zamanlarda sorunlar çıkarabilir.

Ekran koruyucu cam faydalı mıdır?

Ekran koruyucu camlar kesinlikle çok faydalıdır, gerek düşmeye bağlı darbeler sonucu kırılmalar olsun gerekse de çizilmeleri önlemek için en ucuz, uygulanabilir ve sonuç veren yöntemdir. Kirpi Tel olarak tamir sonrasında ekran koruyucu taktırmayınız önemle tavsiye ediyoruz.

Garanti kapsamına giren ve ücretsiz tamir edilen sorunlar nelerdir?

Kirpitel’de yapılan tüm işlemler garantilidir. Orijinal ekranlar 6 ay, A kalite ekranlar 3 ay garantilidir. Garanti kapsamında ekranın yerinden sökülmesi, ekranın sararması veya ölü piksel gibi durumlarda tamamen ücretsiz teknik servis hizmeti alır ve ekranınızdaki sorun giderilir ya da yeni ekran takılır. Kullanıcı kaynaklı kırıklar, çatlaklar vb. durumlar ise garanti kapsamı dışındadır ve tamir durumunda ücrete tabidir.

Detaylı Telefon Onarım Süreci İşleyişi

Cep telefonunuz firmamıza teslim olduğunda ilk olarak teknik ekibimiz bildirdiğiniz arıza doğrultusunda ön testleri yapılır ve ardından arıza tespiti yapılmak üzere teknik ekiplerimiz konuyla ilgili incelemelere başlarlar. En kısa sürede arıza tespit işlemi tamamlanır ve cihazla ilgili arıza bilgisi ve fiyat bildirimi tarafınıza yapılır. Bu süreç cihazınızın arızasına göre farklılıklar gösterebilmektedir. Ortalama olarak arıza detaylarında süreç bilgisi verecek olursak;

Ekran ve Dokunmatik değişimi süresi( 15 – 30 dakika )

Şarj soketi değişimi süresi ( 30 dakika – 1 saat )

Batarya Değişim Süresi ( 15 dakika – 1 saat )

Yazılım Yükleme Süresi ( 30 Dakika – 3 Saat )

Arka Kapak Değişimi süresi ( 30 Dakika – 2 Saat )

Görüntü Gelmeme Sorunu tamir süresi( 1 Gün – 2 Gün )

Isınma Sorunu Tamir Süresi ( 3 Saat – 2 Gün )

Şebeke sorunu ( 1 Gün – 3 Gün ) *Şebeke belirli alanlarda veya sürelerde zayıflayıp kaybolabildiği için aktif test sürecinden dolayı süre bu şekildedir.

Sıvı Teması Onarım Süresi ( 1 Gün – 5 Gün) *Sıvı Anakart yüzeyinde ve kasa içerisinde yayıldığından dolayı tespit süreci normal şartlardan uzundur. Onarım sürecinde de birden fazla arıza oluşabildiği için tespiti, onarımı ve onarım sonrası testlerinden dolayı süreç ortalama olarak bu şekildedir.

Yukarıda bulunan bazı cep telefonu sorunlarıyla ilgili onarım süreleridir. Bu süreç ortalama olarak belirtilmiştir. Kronik arızaları bulunan cihazlarda onarım süreleri daha kısa sürmektedir.

Hayalet ekran nedir?

Hayalet ekran, bazı modellerde kullanılan ekranın yapısından dolayı uzun sure görünür olan simgelerin görünmeleri gereken yerlerde soluk bir şekilde belirmesidir. Maalesef bu sorunun bir çözümü yoktur ve ekran değişiminin yapılması gerekmektedir. Bu tarz durumlardan kaçınmak için ekranınızın parlıklığını en üst seviyede açmamanız önerilir.

Kırık veya çatlak ekranlı telefon kullanmanın riskleri nelerdir?

Kırık veya çatlak ekranlı telefonların sıvı dayanıklılığı direkt olarak sıfıra iner, ayrıca çatlakları zaman içinde büyüyüp kırığa dönüşmesi ve diğer parçalara da zarar vermesi muhtemeldir.

Orijinal ekran değişiminin avantajları nelerdir?

Orijinal ekranlar 2 yıl garantili olan ve cihazınızın fabrikadan çıktığı andaki ekranıyla aynı olan ekrandır performans ve kullanımda hiçbir eksiklik hissettirmeyen bu ekranlar diğer ekranlara göre daha dayanıklıdır.

A kalite ekran nedir?

A kalite ekranlar yüksek tamir ücretlerini karşılayamayan kullanıcıların seçtiği 3 ay garantili olan ve günlük kullanım için gayet yeterli olan ekranlardır ancak belirtmek isteriz ki bu ekranlar orijinal ekranlar kadar dayanıklı olmayabilir.

4.3
User Review
0 (0 votes)
Call Now Button