Hoparlör Değişimi

Hoparlör değişimi uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda sadece 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. İki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığı taktirde ise bu süreç sadece 3 (üç) iş günüdür.

iPhone Hoparlör Değişimi Fiyatları

İphone hoparlör fiyatlarını liste şekilinde aşağıda listenmiştir.

[table id=18 /]

iPhone Hoparlör Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone hoparlör değişimi 7/24 güvenlik önlemleri ile donatılmış gerekli koşulların yerine getirildi teknik servis odamızda uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

  1. iPhone hoparlör değişimi süresi teknik servisimizde 30 dakikada yapılır. Kargo gönderiminde ise bu süre 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücreti 2 taraflı Kirpi Tel tarafından karşılanır.
  2. Hoparlör değişimi sonrasında cihaz içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz aksine hoparlör değişimi yapılırken iç temizlik de yapıldığı için performans artışları gözlenir.
  4. Cihazınızı dilediğiniz kadar test etme olanağınız bulunmaktadır. İnceleme aşamasında yaşanılan en ufak bir tereddütte ücretinizi geri iade edebilirsiniz.
  5. iPhone hoparör değişimi sonrasında telefonunuz 3 ay Kirpi TEL garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede hoparlör ile ilgili yaşanılan en ufak bir sorun dahi anında ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

 

[wp-review]

Yorum Yaz