Lenovo Ekran Değişim Fiyatları

Yıllarının cep telefonu tamiri deneyimi ile lenovo marka telefonlarınınız ekranlarını güvenle değiştiriyoruz. Lenovo telefon tamiri kapsamında ekran, mikrofon, kulaklık, şarj şoketi, batarya değişimi başta olmak üzere lenovo telefonunuz bütün arızalarına hizmet vermekteyiz.

Lenovo tamir edilmiş telefon

Lenovo tamir edilmiş telefon

Lenovo ekran değişimi 2020 Ocak ayı fiyat listemiz aşağıdaki gibi olup en güncel fiyatlar için bizleri aramayı unutmayın.

Lenovo Ekranım Kırıldı Size Nasıl Ulaşabilirim.

Bizlere 0 (551) 452 14 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Lenovo Ekran Değişim Fiyatları

[table id=96 /]

Lenovo ekran değişimi

Lenovo ekran değişimi

Lenovo ekran değişimi nasıl yapılır

Lenovo ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli Lenovo teknisyenlerimiz tarafından, cihaz sağlığı için gerekli tüm servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır.

Lenovo ekran değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğinizde 1 saat iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Ekran değişimi öncesi telefon sıfırlanmaz. Yani ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez. Telefonunuz verdiğiniz gibi alırsınız sadece ekranı yenilenir.
  2. Orjinal lenovo LCD ekranı kullanılır.
  3. Telefon ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğü ilk günkü performansına geri döner.
  5. Ekran değiştirildikten sonra telefonu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  6. Ekranın tekrar kırılmasını önleyebilmek amacıyla telefona kırılmaz cam koruyucu taktırmanız önerilir.

Ümraniye Lenovo Ekran Değişimi Nerede Yapılırım ?

İstanbul ümraniyede bulunan dükkanımıza gelerek lenovo marka telefonunuz ekranı ilk günkü gibi yep yeni hale getirebilirsiniz.  Ümraniye Lenovo Ekran Tamirinine yol tarifi alın.

 

 

[wp-review]

Yorum Yaz